Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam czy Onyx Boox A60

Wynik

Zwycięzca:
Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Onyx Boox A60
Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam

Cechy

Amazon
Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam
czy
Onyx
Onyx Boox A60
TECHNICZNE
Rozmiar ekranu
6 cali
Rozmiar ekranu
6 cali

Przewagi

2 powody dla Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam

Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci Nie obsługuje kart pamięci czy Obsługuje karty pamięci Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam
TECHNICZNE
Rozdzielczość 1024 x 768 czy 800 x 600 Czytnik Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Onyx Boox A60.

1 powód dla Onyx Boox A60

Onyx Boox A60
TECHNICZNE
Pojemność 512MB czy 2GB Czytnik Onyx Boox A60 ma pojemność większą o 1,5 GB w porównaniu z Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam.

Opinie

100% poleca ten produkt

Amazon Kindle Paperwhite 2 bez reklam
 1. Długo się wstrzymywałem przed kupnem czytnika, ale teraz nie mogę się bez niego obyć. Obowiązkowy gadżet dla każdego "mola książkowego". Wbudowane podświetlenie sprawia, że można czytać w każdych warunkach, w pełnym słońcu, czy tez w nocy, przy czym wciąż wyświetlacz nie męczy oczy. Całkiem pozytywnie zaskoczyła mnie także czułość ekranu dotykowego, która może nie powala jeśli porównamy go do tych w tabletach, jednak jak na czytnik w pełni wystarczająca. Kolejna zaleta Paperwhite'a to długość pracy baterii. Przy trybie samolotowym (czyli z wyłączonym WiFi bateria trzyma nawet do miesiąca, przy całkiem intensywnym użytkowaniu). Jedyną mankamentem może być fakt, iż przeglądarka internetowa działa bardzo wolno i topornie, ale w końcu czytnik nie służy do przeglądania internetu. Podsumowując, zdecydowanie polecam, jak dla mnie idealny czytnik.

  Opinie napisał(a) Michał K dnia

 2. Super produkt, jestem bardzo zadowolona. Czasami jednak brakuje mi przycisków, zwłaszcza wtedy, gdy mam trudności z rozwinięciem górnego menu. Podświetlenie bardzo ułatwia korzystanie z czytnika. Polecam

  Opinie napisał(a) monix dnia

 3. Bardzo dobry czytnik. Trochę niewygodnie czyta się PDF'y i pliki txt (załamania linii), ale poza tym nie ma się do czego przyczepić. Szybki, przejrzysty interfejs, bardzo dobra jakość e-tuszu i podświetlenia. Białe, równomiernie podświetlone tło. Lekki i wygodny w użyciu. Ekran dotykowy czasami nie łapie gestów dotykowych, ale to kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie bardzo dobry do czytania. Polecam.

  Opinie napisał(a) Wolverine dnia

100% poleca ten produkt

Onyx Boox A60
 1. Dzięki niemu zaczęłam czytać książki i to w ilościach hurtowych. Naprawdę nie warto kupować droższych modeli, bo ten model zadowoli każdego lubiącego czytać.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Czytnik zakupiony nie tak dawno, ale już kilka lektur zdążyłam przeczytać! Fajny gadżet, aż chce się czytać, czytać, czytać!!! Poręczny, intuicyjny, estetyczny. Jestem zachwycona!!! Zastanawiałam się nad droższym Onyxem, ale nie żałuję, że wybrałam ten model. Czytnik ma służyć do czytania i w moim odczuciu ten model sprawuje się znakomicie!!!!

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  estetyka
  intuicyjne menu
  poręczny
  Wady
  nie stwierdziłam
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki