Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK) czy PocketBook 622 Touch Biały

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
PocketBook 622 Touch Biały
Remis

Cechy

Bookeen
Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
czy
PocketBook
PocketBook 622 Touch Biały

Opinie

100% poleca ten produkt

Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
 1. Świetna jakość wyświetlacza, funkcjonalne podświetlenie, wygodny w codziennym użytkowaniu

  Opinie napisał(a) Ewa dnia

 2. To mój pierwszy czytnik więc nie mam porównania. Jednak dla mnie jak najbardziej spełnia swoją rolę. Jakość czytania jest świetna. Ma dużą skalę podświetlenia jednak ja korzystam tylko z max trzech kresek. Czasami się zwiesi i trzeba go zrestartować, ale po tym działa bez zarzutu.

  Opinie napisał(a) Katarzyna dnia

 3. Powiedzmy sobie szczerze, w czytnikach, tak naprawdę, liczy się tylko jedna rzecz: jakość ekranu. BOOKEEN Cybook Muse HD ma BARDZO ładny ekran, możliwe że najładniejszy jaki widziałem, bije na głowę wszystkie, poza najdroższymi, Kindle. Czytnik szybki, radzący sobie z obsługą nawet bardzo dużych książek. Nadspodziewanie dobrze wyświetla PDFy (funkcja reflow). Wady: - wbudowany eShop ma książki tylko po francusku - brak obsługi plików .mobi (to naprawdę mały problem, konwertery przerabiają na ePub w dosłownie sekundy) Zalety: - Rozdzielczość ekranu (300 DPI to jak druk!) - bardzo wysoki kontrast ekranu (czerń jest naprawdę czarna) - frontlight (nie to wcale nie jest oczywiste w tym przedziale cenowym można sie nadziać) - FIZYCZNE GUZIKI DO ZMIANY STRONY - szybki - całkiem ładny reflow przy czytaniu PDFów - czcionki w wersji BOLD jeśli ktoś takie lubi (ponownie dość rzadka funkcja) - bardzo dobry czas baterii, tak dobry że nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie jaki, czytnik kupiłem równo tydzień temu, naładowałem raz do pełna, w tym czasie przeczytałem 6 książek (jakieś 1600 stron) i spadła JEDNA kreska stanu baterii. Moja ocena to 9,5/10, dałbym 10 ale brak obsługi .mobi mnie irytuje >.< .

  Opinie napisał(a) Goro dnia

100% poleca ten produkt

PocketBook 622 Touch Biały
 1. Super sprawa, żona nie rozstaje się z nim. Duży plus ; oprogramowanie w języku Polskim i obsługa wielu formatów.

  Opinie napisał(a) dwsb dnia

 2. Czytnik prawie doskonały ;-) Litery są ostre, podświetlenie bardzo dobre (można je wyłączyć całkowicie). Jakość wykonania bardzo przyzwoita. Reakcja na dotyk bez opóźnień, na klawisze natychmiastowa.

  Opinie napisał(a) _Przemek_ dnia

 3. Postanowiłem zakupić ten czytnik po dokładnym przejrzeniu i zbieraniu informacji . Moja córka testowała urządzenie tylko pierwszego dnia, ale była w pełni zadowolona. Działa zgodnie z oczekiwaniami ( ekran dotykowy, połączenie z komputerem , odtwarzanie MP3 ). Generalnie bardzo polecam dla wszystkich, którzy chcą dobry i nie bardzo drogi czytnik.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  Wiele formatów tekstowych. Słowniki. Nagrane e-booki. Dodatkowe funkcje . Ekran dotykowy. Rozszerzenia pamięci.
  Wady
  Nie ma podświetlenia. Niewielki zasięg słownika.
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki