Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK) czy PocketBook 622 Touch Biały

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
PocketBook 622 Touch Biały
Remis

Cechy

Bookeen
Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
czy
PocketBook
PocketBook 622 Touch Biały

Opinie

100% poleca ten produkt

Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
 1. Powiedzmy sobie szczerze, w czytnikach, tak naprawdę, liczy się tylko jedna rzecz: jakość ekranu. BOOKEEN Cybook Muse HD ma BARDZO ładny ekran, możliwe że najładniejszy jaki widziałem, bije na głowę wszystkie, poza najdroższymi, Kindle. Czytnik szybki, radzący sobie z obsługą nawet bardzo dużych książek. Nadspodziewanie dobrze wyświetla PDFy (funkcja reflow). Wady: - wbudowany eShop ma książki tylko po francusku - brak obsługi plików .mobi (to naprawdę mały problem, konwertery przerabiają na ePub w dosłownie sekundy) Zalety: - Rozdzielczość ekranu (300 DPI to jak druk!) - bardzo wysoki kontrast ekranu (czerń jest naprawdę czarna) - frontlight (nie to wcale nie jest oczywiste w tym przedziale cenowym można sie nadziać) - FIZYCZNE GUZIKI DO ZMIANY STRONY - szybki - całkiem ładny reflow przy czytaniu PDFów - czcionki w wersji BOLD jeśli ktoś takie lubi (ponownie dość rzadka funkcja) - bardzo dobry czas baterii, tak dobry że nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie jaki, czytnik kupiłem równo tydzień temu, naładowałem raz do pełna, w tym czasie przeczytałem 6 książek (jakieś 1600 stron) i spadła JEDNA kreska stanu baterii. Moja ocena to 9,5/10, dałbym 10 ale brak obsługi .mobi mnie irytuje >.< .

  Opinie napisał(a) Goro dnia

 2. Po reklamacji otrzymałem drugi, nowy. Działał czytnik kart microsd, wi-fi tylko przy pierwszym uruchomieniu, mimo ustawienie języka polskiego jako język czytnika, przy logowaniu wi-fi otrzymujemy komendy po francusku....Niestety, nie moge polecić sprzętu, który nie chce działać normalnie jak czytnik.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

 3. Kupiłem bo opinie były bardzo dobre. Oddałem w ramach rękojmi i czekam. W czytniku nie chodziło nic. Myszka padała po 3 minutach,wi-fi nie działało, komputer czytnika po podłączeniu nie widział, dodatkowo czytnik nie widział karty microsd. Wszystko w nim się wieszało, a po restarcie niektóre komponenty pracowały max 2 minuty i znowu się wieszał. Nie mogę więc napisać o czasie pracy baterii czy funkcjonalności.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

100% poleca ten produkt

PocketBook 622 Touch Biały
 1. Super sprawa, żona nie rozstaje się z nim. Duży plus ; oprogramowanie w języku Polskim i obsługa wielu formatów.

  Opinie napisał(a) dwsb dnia

 2. Czytnik prawie doskonały ;-) Litery są ostre, podświetlenie bardzo dobre (można je wyłączyć całkowicie). Jakość wykonania bardzo przyzwoita. Reakcja na dotyk bez opóźnień, na klawisze natychmiastowa.

  Opinie napisał(a) _Przemek_ dnia

 3. Czytnik jest bardzo fajny - lekki, bardzo ładny, wygodny i przede wszystkim otwiera prawie wszystkie formaty, w tym najbardziej podstawowe jak txt czy doc, mały problem jest tylko z pdf-em, ale w razie potrzeby też da się otworzyć

  Opinie napisał(a) Użytkownik serwisu heureka.cz dnia

  Zalety
  ładny
  lekki…doskonały
  obsługuje dużo formatów
  ekran dotykowy
  Wady
  na wyświetlaczu często zostaje w tle widok poprzedniej strony
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki