Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK) czy PocketBook 622 Touch Biały

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
PocketBook 622 Touch Biały
Remis

Cechy

Bookeen
Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
czy
PocketBook
PocketBook 622 Touch Biały

Opinie

100% poleca ten produkt

Bookeen Cybook Muse HD Czarny (CYBFT6FBK)
 1. To mój pierwszy czytnik więc nie mam porównania. Jednak dla mnie jak najbardziej spełnia swoją rolę. Jakość czytania jest świetna. Ma dużą skalę podświetlenia jednak ja korzystam tylko z max trzech kresek. Czasami się zwiesi i trzeba go zrestartować, ale po tym działa bez zarzutu.

  Opinie napisał(a) Katarzyna dnia

 2. Powiedzmy sobie szczerze, w czytnikach, tak naprawdę, liczy się tylko jedna rzecz: jakość ekranu. BOOKEEN Cybook Muse HD ma BARDZO ładny ekran, możliwe że najładniejszy jaki widziałem, bije na głowę wszystkie, poza najdroższymi, Kindle. Czytnik szybki, radzący sobie z obsługą nawet bardzo dużych książek. Nadspodziewanie dobrze wyświetla PDFy (funkcja reflow). Wady: - wbudowany eShop ma książki tylko po francusku - brak obsługi plików .mobi (to naprawdę mały problem, konwertery przerabiają na ePub w dosłownie sekundy) Zalety: - Rozdzielczość ekranu (300 DPI to jak druk!) - bardzo wysoki kontrast ekranu (czerń jest naprawdę czarna) - frontlight (nie to wcale nie jest oczywiste w tym przedziale cenowym można sie nadziać) - FIZYCZNE GUZIKI DO ZMIANY STRONY - szybki - całkiem ładny reflow przy czytaniu PDFów - czcionki w wersji BOLD jeśli ktoś takie lubi (ponownie dość rzadka funkcja) - bardzo dobry czas baterii, tak dobry że nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie jaki, czytnik kupiłem równo tydzień temu, naładowałem raz do pełna, w tym czasie przeczytałem 6 książek (jakieś 1600 stron) i spadła JEDNA kreska stanu baterii. Moja ocena to 9,5/10, dałbym 10 ale brak obsługi .mobi mnie irytuje >.< .

  Opinie napisał(a) Goro dnia

 3. Po reklamacji otrzymałem drugi, nowy. Działał czytnik kart microsd, wi-fi tylko przy pierwszym uruchomieniu, mimo ustawienie języka polskiego jako język czytnika, przy logowaniu wi-fi otrzymujemy komendy po francusku....Niestety, nie moge polecić sprzętu, który nie chce działać normalnie jak czytnik.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

100% poleca ten produkt

PocketBook 622 Touch Biały
 1. Super sprawa, żona nie rozstaje się z nim. Duży plus ; oprogramowanie w języku Polskim i obsługa wielu formatów.

  Opinie napisał(a) dwsb dnia

 2. Czytnik prawie doskonały ;-) Litery są ostre, podświetlenie bardzo dobre (można je wyłączyć całkowicie). Jakość wykonania bardzo przyzwoita. Reakcja na dotyk bez opóźnień, na klawisze natychmiastowa.

  Opinie napisał(a) _Przemek_ dnia

 3. Czytnik jest bardzo fajny - lekki, bardzo ładny, wygodny i przede wszystkim otwiera prawie wszystkie formaty, w tym najbardziej podstawowe jak txt czy doc, mały problem jest tylko z pdf-em, ale w razie potrzeby też da się otworzyć

  Opinie napisał(a) Użytkownik serwisu heureka.cz dnia

  Zalety
  ładny
  lekki…doskonały
  obsługuje dużo formatów
  ekran dotykowy
  Wady
  na wyświetlaczu często zostaje w tle widok poprzedniej strony
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki