Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Iriver Story HD (EB07) czy Onyx BOOXM96U

Wynik

Zwycięzca:
Iriver Story HD (EB07)

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Iriver Story HD (EB07)

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Onyx BOOXM96U
Iriver Story HD (EB07)

Cechy

Iriver
Iriver Story HD (EB07)
czy
Onyx
Onyx BOOXM96U
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci

Przewagi

3 powody dla Iriver Story HD (EB07)

Iriver Story HD (EB07)
TECHNICZNE
Pojemność 2GB czy 4GB Czytnik Iriver Story HD (EB07) ma pojemność większą o 2 GB w porównaniu z Onyx BOOXM96U.
Rozdzielczość 1024 x 768 czy 1200 x 825 Czytnik Iriver Story HD (EB07) ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Onyx BOOXM96U.
Rozmiar ekranu 6 cali czy 9,7 cala Czytnik Iriver Story HD (EB07) ma ekran większy o 3,7 cali w porównaniu z Onyx BOOXM96U.

Opinie

100% poleca ten produkt

Iriver Story HD (EB07)
 1. Mam od 7 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł!

  Opinie napisał(a) Ania dnia

  Zalety
  czas pracy na baterii
  funkcjonalność
 2. Jeżeli nie chcesz wydawać zbyt dużo kasy na książki a jednocześnie kochasz czytać, jest to zdecydowanie gadżet dla Ciebie. Dużo podróżuję i zabieranie ze sobą opasłych książek jest po prostu niewygodne. Pociąg, samolot, urlop, wszędzie tam czytnik sprawdza się doskonale.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Czytnik jest swietny. Uzywam go do pdf'ow,glownie ksiazki techniczne,ktore najlepiej czyta sie w poziomie przy maksymalnym zwiekszeniu tekstu. Ale dziala to tylko w najnowszej wersji firmware 1,29 dla irivera story hd wifi.

  Opinie napisał(a) 8...5 dnia

100% poleca ten produkt

Onyx BOOXM96U
 1. Jako czytnik pdf spelnia w pelni oczekiwania - uzywam do technicznych publikacji gdzie tekst i obrazek na jednej stronie jest wazny. Jako przegladarka dziala tak sobie (eink). Do czytania blogow jest OK. Co do funkcjonalnosci klienta vnc/ drugiego monitora nie mam jeszcze przekonania - ciagle testuje. Brak podswietlania najbardziej daje sie we znaki w roli drugiego monitora - kontrast wzgledem lcd jest zdecydowanie mniejszy wiec rownolegle czytanie sprawia spory klopot.

  Opinie napisał(a) ja dnia

  Zalety
  rozmiar
  Wady
  brak podswietlania
 2. Bardzo dobry produkt naprawde polecam swietna jakosc wykonania po prostu ekstra .

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Czytnik ma dostosowaną wersję systemu Android 4.0 -- pewne rzeczy nie działają. Np. nie można zainstalować firmowej aplikacji Dropbox, nie ma ekranu z listą otwartych aplikacji. Czytnik automatycznie wyłącza się po okresie braku aktywności (póki co to jest OK). Żeby mieć długi czas pracy baterii trzeba wyłączyć WiFi. Na początku miałem problem z WiFi samo-włączającym się po restarcie czytnika, ale ten problem znikł. Ekran bardzo dobrze się sprawdza przy czytaniu w słońcu, ale trochę gorzej przy lampce bo jednak odbija światło. Ogólnie jestem zadowolony ale: nie mam porównania z innymi czytnikami (to mój pierwszy e-ink), i nie zdążyłem jeszcze przetestować wielu funkcji (używam na czytniku AnkiDroid przygotowując się do egzaminu).

  Opinie napisał(a) Łukasz dnia

  Zalety
  aplikacje google play
  długi czas pracy na baterii
  duży ekran
  robienie notatek na dokumentach
  Wady
  brak uchwytu na rysik
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki