Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Manta EBOOK02 czy Manta EBOOK04W biały

Wynik

Zwycięzca:
Manta EBOOK04W biały

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Manta EBOOK02

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Manta EBOOK04W biały
Manta EBOOK04W biały

Cechy

Manta
Manta EBOOK02
czy
Manta
Manta EBOOK04W biały
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
TECHNICZNE
Pojemność
4GB
Pojemność
4GB

Przewagi

2 powody dla Manta EBOOK04W biały

Manta EBOOK04W biały
TECHNICZNE
Rozdzielczość 800 x 600 czy 800 x 480 Czytnik Manta EBOOK04W biały ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Manta EBOOK02.
Rozmiar ekranu 6 cali czy 7 cali Czytnik Manta EBOOK04W biały ma ekran większy o 1 cali w porównaniu z Manta EBOOK02.

Opinie

100% poleca ten produkt

Manta EBOOK02
 1. Naprawdę dobry czytnik. Przeczytałam już na nim bez problemu ok.60 książek i obejrzałam ok. 15 filmów. Można czytać przy zgaszonym świetle np. w pociągu. Oczy nie wcale nie bolą, to z tym "świeceniem" to ściema producentów czytników z papierem elektronicznym, których ceny są kosmiczne.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. za taką cenę spodziewałem się czegoś gorszego. Miłe zaskoczenie. Ja nie mam wielkich wymagań, więc dla mnie ok, można czytać, oglądać filmy, słuchać muzykę i jest możliwość dokupienia nowych kart pamięci.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Posiadam ten czytnik od ponad miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Za taką cenę zakup był bardzo opłacalny - fakt, że jakość może nie poraża, ale funkcjonalność znakomita. Wprawdzie na ekranie są dwa wypalone piksele, ale widać je tylko przy czarnym obrazie przy załączaniu urządzenia a w trakcie czytania na białym tle są niewidoczne. Pozytywnie zaskoczyła mnie możliwość odtwarzania plików audio i video. Muzykę można mieć puszczoną w tle podczas czytania. Funkcja odtwarzania video przydatna np. do oglądania filmów w podróży (tylko trzeba mieć podłączone słuchawki, bo głośniczek w czytniku raczej pełni "symboliczną" rolę). Bateria może nie trzyma tak długo jak w czytnikach wykorzystujących technologię elektronicznego papieru (u mnie około tydzień przy czytaniu 0.5h ... 1h dziennie), ale za to ładowanie dołączonym zasilaczem sieciowym trwa bardzo krótko. Jedyny mankament jaki mi przeszkadza, to dość wąski zakres regulacji podświetlania ekranu - mogłoby się dać jeszcze trochę osłabić podświetlanie, bo w ciemnych pomieszczeniach jednak dość mocno świeci i po czasie męczy wzrok. Przy tak dobrym kontraście i rozdzielczości jaką ma czytnik można byłoby spokojnie czytać z diodami o połowę słabiej świecącymi. Za to tak podświetlany dobrze nadaje się przy słonecznej pogodzie - da się czytać czarno-biały tekst i wygląda prawie jak e-papier :). Dzięki temu czytnikowi zacząłem na nowo regularnie czytać książki w drodze do pracy :).

  Opinie napisał(a) 9...0 dnia

0% poleca ten produkt

Manta EBOOK04W biały
 1. Ogólnie ok. Prosty w obsłudze, ładny wygląd. Wi-fi to raczej mało przydatne, gdyż chodzi jak czołg, lepiej korzystać z komputera.

  Opinie napisał(a) Ilona dnia

 2. Słaby stosunek ceny do jakości. Kdyby ten ebook reader kosztował połowę tej ceny albo chociaż 200 zł, to byłoby ok. Jakość bardzo taka sobie.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki