Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Onyx Boox A60 czy Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)

Wynik

Zwycięzca:
Onyx Boox A60

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Onyx Boox A60

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)
Onyx Boox A60

Cechy

Onyx
Onyx Boox A60
czy
Onyx
Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
TECHNICZNE
Rozmiar ekranu
6 cali
Rozmiar ekranu
6 cali

Przewagi

2 powody dla Onyx Boox A60

Onyx Boox A60
TECHNICZNE
Pojemność 512MB czy 4GB Czytnik Onyx Boox A60 ma pojemność większą o 3,5 GB w porównaniu z Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST).
Rozdzielczość 800 x 600 czy 1024 x 758 Czytnik Onyx Boox A60 ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST).

Opinie

100% poleca ten produkt

Onyx Boox A60
 1. Dzięki niemu zaczęłam czytać książki i to w ilościach hurtowych. Naprawdę nie warto kupować droższych modeli, bo ten model zadowoli każdego lubiącego czytać.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Czytnik zakupiony nie tak dawno, ale już kilka lektur zdążyłam przeczytać! Fajny gadżet, aż chce się czytać, czytać, czytać!!! Poręczny, intuicyjny, estetyczny. Jestem zachwycona!!! Zastanawiałam się nad droższym Onyxem, ale nie żałuję, że wybrałam ten model. Czytnik ma służyć do czytania i w moim odczuciu ten model sprawuje się znakomicie!!!!

  Opinie napisał(a) Adriana dnia

  Zalety
  estetyka
  intuicyjne menu
  poręczny
  Wady
  nie stwierdziłam

100% poleca ten produkt

Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)
 1. Bardzo dobry, prosty czytnik. Pierwszy więc porównania nie miałam. Obsługa bez problemów, wszystko intuicyjnie. Niedługo po kupnie kilka lat temu pojawiło się uszkodzenie ekranu, zwichnął się i został tekst jaki był czytany, po konsultacji z serwisem, czytnik naprawiony na gwarancji. Czytnik taki dokładnie jak się spodziewałam (jaki chciałam), prosty do czytania bez zbędnych bajerów, dobry eink, dobra bateria. Kilka razy upadał i nic się nie działo. Ładny, wygodny, lekki.

  Opinie napisał(a) Magda dnia

 2. Polecam produkt jeśli ktoś chce mieć coś w miarę dobrego niewielkim kosztem. Czyta się bardzo dobrze i wygodnie natomiast potrafi zamulać. Ma wytrzymałą baterię. Daję 4 ponieważ raz tak się zawiesił że nie działał pół roku. Potem zresetowałem go tracąc książki itp. .

  Opinie napisał(a) Stanisław dnia

 3. Wyświetlacz padł mi 2 razy- wymiana 250 zł. Zawiesza się. Najlepiej nie używać to może się nie popsuje.

  Opinie napisał(a) marzena dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki