Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Onyx Boox A60 czy Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx)

Wynik

Zwycięzca:
Onyx Boox A60

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Onyx Boox A60

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx)
Onyx Boox A60

Cechy

Onyx
Onyx Boox A60
czy
Onyx
Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx)
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci

Przewagi

3 powody dla Onyx Boox A60

Onyx Boox A60
TECHNICZNE
Pojemność 512MB czy 4GB Czytnik Onyx Boox A60 ma pojemność większą o 3,5 GB w porównaniu z Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx).
Rozdzielczość 800 x 600 czy 1440 x 1080 Czytnik Onyx Boox A60 ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx).
Rozmiar ekranu 6 cali czy 6,8 cala Czytnik Onyx Boox A60 ma ekran większy o 0,8 cali w porównaniu z Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx).

Opinie

100% poleca ten produkt

Onyx Boox A60
 1. Dzięki niemu zaczęłam czytać książki i to w ilościach hurtowych. Naprawdę nie warto kupować droższych modeli, bo ten model zadowoli każdego lubiącego czytać.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Czytnik zakupiony nie tak dawno, ale już kilka lektur zdążyłam przeczytać! Fajny gadżet, aż chce się czytać, czytać, czytać!!! Poręczny, intuicyjny, estetyczny. Jestem zachwycona!!! Zastanawiałam się nad droższym Onyxem, ale nie żałuję, że wybrałam ten model. Czytnik ma służyć do czytania i w moim odczuciu ten model sprawuje się znakomicie!!!!

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  estetyka
  intuicyjne menu
  poręczny
  Wady
  nie stwierdziłam

100% poleca ten produkt

Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx)
 1. Mam go rok i dotychczas nie wpadłem jak zmienić kontrast. Ekran wygląda jak polany mlekiem. Sprzęt za prawie 1000 zeta i nie można ustawić kontrastu. Czaicie? Chwalą go ci co go nie używali. Fakt ma podświetlenie,ale na 1 poziomie może robić za nocną lampkę, na 16 poziomie może robić za latarnię. Absolutnie nie jest prawdą, że wytrzymuje 18k odświeżeń, oceniam to na ok 800 odświeżeń. Zdarza się, że etui (za 80 zeta, zresztą b. ładne) nie zamyka urządzenia, a więc uruchomione podświetlenie, aby coś było widać, czyni, że praktycznie co drugi dzień muszę podładować to cudo.O dotyku szkoda pisać. Żenada. Legimi działa super, pod warunkiem, że lubicie fabułę "zabili go i uciekł" , ambitniejszych książek na lekarstwo. Ergo. Gdybym miał tą wiedzę, nie wydał bym 900 stów, + etui, Podświetlenie ekranu nie jest takie ważne. Ile razy czytacie po ciemku? Pozostałe funkcje można mieć za 300-400 zeta. Gdyby kosztował 500 PLN, dałbym ocenę 4+ gdyby kosztował 350 PLN dałbym ocenę 6

  Opinie napisał(a) zrobiony dnia

 2. Czytnik się zepsuł, niestety dystrybucją i serwisem urządzeń w Polsce zajmują się Polacy, firma Arta-tech. Uznali widocznie że można zarobić więcej nie realizując gwarancji - serwis na podstawie przesłanego zdjęcia uznał iż uszkodziłem matrycę (nie ma pęknięć itp nic - poza kilkoma liniami a la martwe piksele) i że mogę sobie naprawić to sam za cenę bliską równowartości urządzenia. 800zł za kilkadziesiąt godzin używania to trochę dużo. Tak, mogę iść do Sądu ale czy biegły na co dzień pracujący w/dla takich firm a nie dla mnie wyda inną opinię niż korzystną dla Arta-tech. A czytnik nie upadł, nie był specjalnie uderzany czy gnieciony jak sugeruje Arta-tech. Nigdy więcej produktów gdzie gwarantem jest ARTATECH. Radzę przemyśleć zakup w przyszłości. ps. Podobno z Kindlem jest dużo lepiej jak czytam fora, więc jak ktoś musi już naprawdę kupić czytnik to może od Amazona?

  Opinie napisał(a) Greg dnia

 3. Idealny dla moich potrzeb

  Opinie napisał(a) fertyga dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki