Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Onyx Boox C65 HD AfterGlow (C65AG) czy Onyx Boox M90

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Onyx Boox C65 HD AfterGlow (C65AG)
Onyx Boox M90
Remis

Cechy

Onyx
Onyx Boox C65 HD AfterGlow (C65AG)
czy
Onyx
Onyx Boox M90

Opinie

Brak opinii

Onyx Boox C65 HD AfterGlow (C65AG)

100% poleca ten produkt

Onyx Boox M90
 1. Kupiłem tą chińszczyznę i żałuję bardzo. Od początku padające słońce albo jarzeniówka (czasem zwykła lampa) przerzuca mi strony, zwiększa rozmiar czcionki - nie da się czytać! Słowem 5 razy się muszę zastanowić nim go wezmę z sobą. Taki komfort za 1500 zł!

  Opinie napisał(a) czlo dnia

 2. Bardzo dobry czytnik. Z nim odkryłem przyjemność z czytania, z powodu dostępności tysięcy książek i łatwości w użyciu. Po zakupie polecam zajrzeć na stronę producenta i sprawdzić czy dostępny jest nowsze oprogramowanie, które może znacznie usprawnić działanie sprzętu ( w moim przypadku tak było ). Bateria trzyma bardzo długo, obraz jest wyraźny. Zdecydowanym minusem jest bardzo wysoka cena, ale jeśli ktoś potrzebuje większego czytnika z dobrą obsługą PDF'ów to polecam.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  funkcjonalność
  łatwość użycia
 3. Kupiłam właśnie ten czytnik, ponieważ potrzebowałam modelu z dużym ekranem do skryptów na uczelnię, które dostaję w pdf. Jako jedyny mieścił się w zakładanej cenie, dotykowy ekran też zrobił swoje;). Dodatkowo udało mi się trafić na sprzęt używany - być może dlatego nie jestem zadowolona. Do czytania trudnych tekstów nadaje się bardzo dobrze. Dobieram odpowiednie powiększenie i powoli zapoznaję się z treścią. Sprzęt ma niestety wiele minusów, których podstawowy to bardzo wolne odświeżanie stron, przy tym częste migotanie W efekcie nie ma szans na szybkie przerzucanie skanowanego tekstu czy korzystanie z przeglądarki, co przy uczeniu się jest nie lada problemem. W połączeniu z nie zawsze reagującym piórkiem to duże utrudnienie. Czytnik ma też plusy - bardzo wygodna nawigacja piórkiem -przycisk, który umożliwia m.in. szybkie przejście do wybranej strony - intuicyjne "przerzucanie" stron piórkiem - wygodne przyciski - wszystko można zrobić bez piórka - ładowarka sieciowa (przy mojej słabej baterii b . przydatna) -czytnik kart SD (przy takim tempie rozrostu biblioteki Ogólnie rzecz biorąc byłby to naprawdę świetny sprzęt, gdyby ekran się szybko odświeżał. Ma kilka mniejszych wad, które nie są tak uciążliwe: - nie działa wyszukiwanie w tekście w pdf - obracanie obrazu tylko w prawo - żeby powrócić, trzeba wykonać obrót 3 razy - wifi działa, ale tylko z sieciami z bardzo dobrą jakością sygnału, i nawet wtedy ciężko cokolwiek przeszukiwać - mam bardzo słabą baterię, być może już zużytą Jeśli chodzi o wgraną Iwonę, to nie przypadła mi do gustu. Nie korzystam z niej, nie była to rzecz, która w jakikolwiek sposób wpłynęła na wybranie tego sprzętu.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  cena
  ostry i wyraźny obraz
  łatwość użycia
  Wady
  niefunkcjonalność
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki