Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

ONYX BOOX I62

ONYX BOOX I62

od 349,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

PEŁEN OPIS
Opis

BOOX i62 Espresso jest nowym produktem, dla użytkowników pragnących bezpośrednio dotykiem sterować wyświetlanym tekstem.

Czytnik wyposażony jest w dotykowy ekran wykorzystujący technologie papieru elektronicznego Pearl EPD, pracujący w 16-stopniowej skali szarości. Konstrukcja ekranu sprawia, że czyta się z niego równie wygodnie jak z kartki tradycyjnego papieru. Wysoka rozdzielczość oraz brak jakichkolwiek świecących elementów zapewniają komfort czytania, co pozwala uniknąć zmęczenia oczu. Panel dotykowy na podczerwień - technologia dotychczas nie stosowaną w urządzeniach mobilnych. Dzięki niemu nie jest już dłużej wymagane stosowanie dedykowanego piórka jak w poprzednich modelach. Dodatkowa funkcją jest multi-touch, znany do tej pory z urządzeń jakimi są tablety - w czytniku zapewnia komfort użytkowania.

Trwały Akumulator! BOOX i62 w pełni wykorzystuje ekran nowej generacji (papier elektroniczny), który charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Każde pełne naładowanie wystarcza nawet na kilka tygodni użytkowania (ponad 8000 stron).

Słuchaj Podczas Czytania! Odtwarzaczem muzyki BOOX możesz uprzyjemnić sobie czytanie. Dzięki doskonałemu syntezatorowi mowy możesz także jednocześnie czytać i słuchać czytanego tekstu, lub po prostu zamienić każdą e-książkę w audioksiażkę.
Pismo Odręczne. Oprócz czytania ulubionych publikacji można tworzyć własne zakładki oraz "odręczne" notatki. Ekran dotykowy pozwala także na szkic wszystkich pomysłów, które pojawiają się podczas czytania.

Czytanie Wielu Formatów! BOOX i62 pozwala odczytać wszystkie najbardziej popularne formaty e-książek oraz plików graficznych jak również zapewniamy wsparcie dla formatów niestandardowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszej wersji oprogramowania obsługującego pliki PDF i ePub od Adobe, możliwe jest pobieranie i aktywowanie treści zabezpieczonych DRM. W czytanych publikacjach można dowolnie regulować krój i wielkość książki oraz powiększać fragmenty tekstu bądź grafiki.

Łączność Bezprzewodowa. BOOX i62 to nie tylko zwykły czytnik. Wbudowane moduły łączności bezprzewodowej WiFi wraz z dedykowaną przeglądarką internetową (specjalnie przystosowaną do wielkości ekranu urządzenia) zapewniają stały dostęp do najświeższych informacji i najnowszych publikacji z każdego miejsca na świecie.

Tabela parametryczna
Przekątna ekranu 6
Rozdzielczość 800 x 600 (SVGA)
Pozostałe złącza we/wy - USB 2.0,
- 3.5mm wyjście słuchawkowe stereo,
- port kart pamięci microSD (TF) o pojemności do 32GB.
Oprogramowanie - przeglądarki obsługujące formaty: ePUB, PDF (z "reflow"), PRC/MOBI (bez DRM), DjVu, RTF, DOC, DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, HTML, FB2, CHM, PDB, TXT, ZIP, CBR, CBZ, JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF, MP3
- interfejs użytkownika w wielu językach (ponad 20) w tym polskim,
- przeglądarka internetowa z obsługą szyfrowanych połączeń (konfiguracja Proxy),
- ustawianie własnych stron startowych dla przeglądarki internetowej,
- możliwość dowolnej manipulacji wielkością i krojem czcionki książki,
- przybliżanie/oddalanie,
- zarządzanie plikami znajdującymi się na karcie SD i w pamięci wewnętrznej (wytnij, kopiuj, wklej, zmień nazwę),
- Notatnik, możliwość tworzenia i edycji plików tekstowych (po zmianie rozszerzenia też innych),
- tworzenie dowolnej ilości zakładek w książkach,
- interaktywny spis treści,
- wyszukiwanie słów kluczowych w księgozbiorze (niezastąpione w przypadku na przykład słowników),
- obsługa słowników w otwartym formacie StarDict (dostępne z tekstu),
- możliwość tworzenia dowolnych (również "odręcznych" adnotacji w treści),
- odręczne notatki, w tym osobna aplikacja "Szkicownik" umożliwiając eksport notatek do grafiki i przesłanie na inne urządzenie/komputer,
- funkcja eksportu naniesionych odręcznych notatek do pliku PDF,
- funkcja "Czytaj na głos" TTS (Text To Speech) z najnowszym głosem IVONA, która pozwala na odsłuchanie wybranego tekstu,
- odtwarzacz muzyczny plików MP3 (możliwość odsłuchiwania audiobooków),
- aplikacje: Zegar, Kalkulator, Kalendarz, Sudoku, Gomoku,
- obrót ekranu w dowolną stronę,
- ustawienia systemowe ułatwiające korzystanie z BOOX'a (odświeżanie ekranu, domyślna czcionka, preferowana przeglądarka, ustawienia startowe),
- wciąż udoskonalane otwarte oprogramowanie dające nieograniczone możliwości rozwoju i poszerzania funkcjonalności w przyszłości.
Taktowanie procesora 800 MHz
Pozostałe informacje o procesorze Freescale iMX 508 Cortex A8
Komunikacja WiFi 802.11 b/g/n
Bateria Li-Polymer przy jednorazowym naładowaniu ponad 8 000 stro
Pojemność baterii 1600 mAh
Ekran dotykowy Tak
Pamięć wewnętrzna 4 GB

W zestawie

- urządzenie Onyx BOOX i62,
- kabel USB,
- instrukcję "Quick Start" w języku polskim i angielskim.

Przeciwnicy

Onyx Boox i62

Onyx Boox i62

Rekomendacje

Opinie

 1. Testowałem KINDLE; Onyx ;czytałem o innych; chciałem kupić Kundla ale jednak zdecydowałem się na ten model onyxa i jestem zadowolony.. Przy czym tańsze modele onyx są do bani . Ten jest O.K do czytania ;może troche trzeba by go dopracwać do innych funkcji wolno mysli; ale kupiłem do czytania i jestem zadowolony jak na razie; jak dla mnie nie wiem czemu czytniki ebooków są w polsce takie drogie? przeciesz to nie tablet?

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Czytnik świetny. Jedyne, co bardzo mi przeszkadza, to fakt, że mimo, iż wgrałam książkę w formacie PDF, po powiększeniu czcionki do 150%, tekst się rozsuwa i wersy zmieniają kolejność.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  pojemność
  lekkość
  łatwa i intuicyjna o
  Wady
  rozjeżdżanie się tekstu przy powiększani
 3. Produkt dobrze nadaje się do sowojego przeznaczenia, polecam innym miłosnikom książek w postaci elektronicznej, ok

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia


comments powered by Disqus