Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Onyx Boox i62 czy Onyx InkBook Classic Szary

Wynik

Zwycięzca:
Onyx Boox i62

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Onyx Boox i62

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Onyx InkBook Classic Szary
Onyx Boox i62

Cechy

Onyx
Onyx Boox i62
czy
Onyx
Onyx InkBook Classic Szary
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
TECHNICZNE
Pojemność
4GB
Pojemność
4GB
Rozmiar ekranu
6 cali
Rozmiar ekranu
6 cali

Przewagi

1 powód dla Onyx Boox i62

Onyx Boox i62
TECHNICZNE
Rozdzielczość 800 x 600 czy 1024 x 758 Czytnik Onyx Boox i62 ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Onyx InkBook Classic Szary.

Opinie

100% poleca ten produkt

Onyx Boox i62
 1. Testowałem KINDLE; Onyx ;czytałem o innych; chciałem kupić Kundla ale jednak zdecydowałem się na ten model onyxa i jestem zadowolony.. Przy czym tańsze modele onyx są do bani . Ten jest O.K do czytania ;może troche trzeba by go dopracwać do innych funkcji wolno mysli; ale kupiłem do czytania i jestem zadowolony jak na razie; jak dla mnie nie wiem czemu czytniki ebooków są w polsce takie drogie? przeciesz to nie tablet?

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  wysoka jakość wykonania
  stosunek jakości do ceny
  spełnia oczekiwania
  wygląd
  Wady
  cena
 2. Czytnik świetny. Jedyne, co bardzo mi przeszkadza, to fakt, że mimo, iż wgrałam książkę w formacie PDF, po powiększeniu czcionki do 150%, tekst się rozsuwa i wersy zmieniają kolejność.

  Opinie napisał(a) Justyna dnia

 3. Produkt dobrze nadaje się do sowojego przeznaczenia, polecam innym miłosnikom książek w postaci elektronicznej, ok

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  ostry i wyraźny obraz
  łatwość użycia
  Wady
  brak

100% poleca ten produkt

Onyx InkBook Classic Szary
 1. Nic dodać nic ująć w pełni spełnia swoje zadanie - jest b.OK

  Opinie napisał(a) Tomas dnia

 2. Polecam wszystkim ten czytnik. Ultralekki czytnik e-booków zasilany usługami Midiapolis Drive & News NOWOŚĆ : Ekran E Ink Carta w technologii e-papieru zapewnia bardzo wysoką jakość wyświetlanego tekstu, szybki czas odświeżania stron oraz nie nadwyręża wzroku przy wielogodzinnym czytaniu Tygodnie czytania na jednym ładowaniu baterii Otwiera wiele formatów e-książek m.in. PDF, EPUB, MOBI i innych dokumentów Wygodna nawigacja fizycznymi przyciskami zmiany stron Możliwość tworzenia bezpłatnej kopii zapasowej biblioteki na dysku internetowym Midiapolis Drive Midiapolis News Reader pozwala czytać wiadomości i artykuły z ulubionych serwisów oraz blogów wygodnie na e-papierze Ponad 3000+ światowych i polskich klasycznych bestsellerów oraz lektur za darmo do pobrania z Midiapolis Drive Zaawansowana technologia “przepływu” tekstu w PDF (reflow) dopasowuje wielokolumnowe teksty do ekranu i wyświetla je w jednej kolumnie, co sprawia, że łatwiej jest je czytać Lżejszy niż książka drukowana, mieści się w kieszeni

  Opinie napisał(a) Smoti dnia

 3. Użytkuje od prawie roku. W 100 % spełnia swoją powinność. Bezproblemowo czyta się na nim format ebub mobi i pdf. Dla mnie dodatkowym plusem jest to iż jest to polski produkt :)

  Opinie napisał(a) Carmenta dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki