Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

ONYX BOOX M92

ONYX BOOX M92

od 1081,99 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Pamięć wewnętrzna 4 GB
Rozdzielczość 1200 x 800
Ekran dotykowy Tak
Czytnik kart pamięci Tak
Pozostałe parametry
Trwała obudowa wykonana z poliwęglanowych i aluminiowych elementów,
Procesor: 800 MHz (i.MX508 Cortex),
Pamięć RAM: 256MB LPDDR

Bateria
1600mAh Li-Polymer.

Przeciwnicy

Onyx Boox M92

Onyx Boox M92

Rekomendacje

Opinie

 1. Ekran zepsuł się po 11 miesiącach użytkowania sam z siebie. Na podstawie maila zdiagnozowano uszkodzenie mechaniczne niepodlegające gwarancji .

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  czas pracy na baterii
  duzy ekran
  Wady
  jakość ekranu
 2. Bardzo złej jakości azjatycka tandeta. niestabilna i trzeszcząca obudowa która nie chroni właściwie elementów wewnętrznych dyskwalifikuje całkowicie to coś mieniące się czytnikiem. Posługiwanie się rysikiem czy mini joystickiem to obecnie anachronizm. Skomplikowany sposób posługiwania się tym czymś nie przyczynie się do poprawy jego oceny A obsługa polskich znaków nie jest żadną zaletą jak piszą użytkownicy tylko jest normą, jej brak dyskwalifikuje urządzenie jako absolutnie nieprzydatne. Natomiast serwis działa też po azjatycku. stosując mailowy system diagnozowania co jest zwyczajną żenującą spychotechniką której do profesjonalizmu jak z Bangkoku do Moskwy, tak że radziłbym daleko idącą ostrożność przy zakupie takiego badziewia , tym bardziej że za połowę tej ceny możemy mieć doskonałego Kindla, chyba że ktoś idzie na wielkość nie na jakość.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Wady
  cena do jakości
  fatalny i nieprofesjonalny serwis gwaran
  nieprzyjazny sposób posługiwania się
  obsługa za pomocą rysika
  tandetna obudowa
 3. dobre świeći nocą bardzo poręczny i szybki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia


comments powered by Disqus