Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Onyx Boox M92 czy Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Onyx Boox M92

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)
Remis

Cechy

Onyx
Onyx Boox M92
czy
Onyx
Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
TECHNICZNE
Pojemność
4GB
Pojemność
4GB

Przewagi

1 powód dla Onyx Boox M92

Onyx Boox M92
TECHNICZNE
Rozdzielczość 1200 x 825 czy 1024 x 758 Czytnik Onyx Boox M92 ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST).

1 powód dla Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)

Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)
TECHNICZNE
Rozmiar ekranu 6 cali czy 9,7 cala Czytnik Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST) ma ekran większy o 3,7 cali w porównaniu z Onyx Boox M92.

Opinie

100% poleca ten produkt

Onyx Boox M92
 1. Ekran zepsuł się po 11 miesiącach użytkowania sam z siebie. Na podstawie maila zdiagnozowano uszkodzenie mechaniczne niepodlegające gwarancji .

  Opinie napisał(a) z1b1 dnia

 2. Bardzo złej jakości azjatycka tandeta. niestabilna i trzeszcząca obudowa która nie chroni właściwie elementów wewnętrznych dyskwalifikuje całkowicie to coś mieniące się czytnikiem. Posługiwanie się rysikiem czy mini joystickiem to obecnie anachronizm. Skomplikowany sposób posługiwania się tym czymś nie przyczynie się do poprawy jego oceny A obsługa polskich znaków nie jest żadną zaletą jak piszą użytkownicy tylko jest normą, jej brak dyskwalifikuje urządzenie jako absolutnie nieprzydatne. Natomiast serwis działa też po azjatycku. stosując mailowy system diagnozowania co jest zwyczajną żenującą spychotechniką której do profesjonalizmu jak z Bangkoku do Moskwy, tak że radziłbym daleko idącą ostrożność przy zakupie takiego badziewia , tym bardziej że za połowę tej ceny możemy mieć doskonałego Kindla, chyba że ktoś idzie na wielkość nie na jakość.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

 3. dobre świeći nocą bardzo poręczny i szybki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Opinie napisał(a) woju dnia

100% poleca ten produkt

Onyx C65 HD Storia (BOOXC65ST)
 1. Polecam produkt jeśli ktoś chce mieć coś w miarę dobrego niewielkim kosztem. Czyta się bardzo dobrze i wygodnie natomiast potrafi zamulać. Ma wytrzymałą baterię. Daję 4 ponieważ raz tak się zawiesił że nie działał pół roku. Potem zresetowałem go tracąc książki itp. .

  Opinie napisał(a) Stanisław dnia

 2. Wyświetlacz padł mi 2 razy- wymiana 250 zł. Zawiesza się. Najlepiej nie używać to może się nie popsuje.

  Opinie napisał(a) marzena dnia

 3. Bardzo delikatny, spadł mi z ławy na dywan z wys. 55 cm i uszkodził się ekran. Reklamacji nie uwzględniono - wina mechaniczna koszt naprawy prawie cena nowego (300 zł).Trochę drogo jak za użytkowanie czytnika przez 2 miesiące.

  Opinie napisał(a) Olek. dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki