Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Onyx Boox M92 czy Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx)

Wynik

Zwycięzca:
Onyx Boox M92

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Onyx Boox M92

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx)
Onyx Boox M92

Cechy

Onyx
Onyx Boox M92
czy
Onyx
Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx)
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
TECHNICZNE
Pojemność
4GB
Pojemność
4GB

Przewagi

2 powody dla Onyx Boox M92

Onyx Boox M92
TECHNICZNE
Rozdzielczość 1200 x 825 czy 1440 x 1080 Czytnik Onyx Boox M92 ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx).
Rozmiar ekranu 9,7 cala czy 6,8 cala Czytnik Onyx Boox M92 ma ekran większy o 2,9 cali w porównaniu z Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx).

Opinie

100% poleca ten produkt

Onyx Boox M92
 1. Ekran zepsuł się po 11 miesiącach użytkowania sam z siebie. Na podstawie maila zdiagnozowano uszkodzenie mechaniczne niepodlegające gwarancji .

  Opinie napisał(a) z1b1 dnia

 2. Bardzo złej jakości azjatycka tandeta. niestabilna i trzeszcząca obudowa która nie chroni właściwie elementów wewnętrznych dyskwalifikuje całkowicie to coś mieniące się czytnikiem. Posługiwanie się rysikiem czy mini joystickiem to obecnie anachronizm. Skomplikowany sposób posługiwania się tym czymś nie przyczynie się do poprawy jego oceny A obsługa polskich znaków nie jest żadną zaletą jak piszą użytkownicy tylko jest normą, jej brak dyskwalifikuje urządzenie jako absolutnie nieprzydatne. Natomiast serwis działa też po azjatycku. stosując mailowy system diagnozowania co jest zwyczajną żenującą spychotechniką której do profesjonalizmu jak z Bangkoku do Moskwy, tak że radziłbym daleko idącą ostrożność przy zakupie takiego badziewia , tym bardziej że za połowę tej ceny możemy mieć doskonałego Kindla, chyba że ktoś idzie na wielkość nie na jakość.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

 3. dobre świeći nocą bardzo poręczny i szybki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Opinie napisał(a) woju dnia

100% poleca ten produkt

Onyx Ebook Boox T68 Lynx (Booxt68Lx)
 1. Mam go rok i dotychczas nie wpadłem jak zmienić kontrast. Ekran wygląda jak polany mlekiem. Sprzęt za prawie 1000 zeta i nie można ustawić kontrastu. Czaicie? Chwalą go ci co go nie używali. Fakt ma podświetlenie,ale na 1 poziomie może robić za nocną lampkę, na 16 poziomie może robić za latarnię. Absolutnie nie jest prawdą, że wytrzymuje 18k odświeżeń, oceniam to na ok 800 odświeżeń. Zdarza się, że etui (za 80 zeta, zresztą b. ładne) nie zamyka urządzenia, a więc uruchomione podświetlenie, aby coś było widać, czyni, że praktycznie co drugi dzień muszę podładować to cudo.O dotyku szkoda pisać. Żenada. Legimi działa super, pod warunkiem, że lubicie fabułę "zabili go i uciekł" , ambitniejszych książek na lekarstwo. Ergo. Gdybym miał tą wiedzę, nie wydał bym 900 stów, + etui, Podświetlenie ekranu nie jest takie ważne. Ile razy czytacie po ciemku? Pozostałe funkcje można mieć za 300-400 zeta. Gdyby kosztował 500 PLN, dałbym ocenę 4+ gdyby kosztował 350 PLN dałbym ocenę 6

  Opinie napisał(a) zrobiony dnia

 2. Czytnik się zepsuł, niestety dystrybucją i serwisem urządzeń w Polsce zajmują się Polacy, firma Arta-tech. Uznali widocznie że można zarobić więcej nie realizując gwarancji - serwis na podstawie przesłanego zdjęcia uznał iż uszkodziłem matrycę (nie ma pęknięć itp nic - poza kilkoma liniami a la martwe piksele) i że mogę sobie naprawić to sam za cenę bliską równowartości urządzenia. 800zł za kilkadziesiąt godzin używania to trochę dużo. Tak, mogę iść do Sądu ale czy biegły na co dzień pracujący w/dla takich firm a nie dla mnie wyda inną opinię niż korzystną dla Arta-tech. A czytnik nie upadł, nie był specjalnie uderzany czy gnieciony jak sugeruje Arta-tech. Nigdy więcej produktów gdzie gwarantem jest ARTATECH. Radzę przemyśleć zakup w przyszłości. ps. Podobno z Kindlem jest dużo lepiej jak czytam fora, więc jak ktoś musi już naprawdę kupić czytnik to może od Amazona?

  Opinie napisał(a) Greg dnia

 3. Idealny dla moich potrzeb

  Opinie napisał(a) fertyga dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki