Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Onyx Boox M92 czy SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7)

Wynik

Zwycięzca:
SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7)

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Onyx Boox M92

Ocena ogólna

Za: 1 powód

SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7)
SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7)

Cechy

Onyx
Onyx Boox M92
czy
SONY
SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7)

Przewagi

1 powód dla SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7)

SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7)
TECHNICZNE
Rozmiar ekranu 6 cali czy 9,7 cala Czytnik SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7) ma ekran większy o 3,7 cali w porównaniu z Onyx Boox M92.

Opinie

100% poleca ten produkt

Onyx Boox M92
  1. Ekran zepsuł się po 11 miesiącach użytkowania sam z siebie. Na podstawie maila zdiagnozowano uszkodzenie mechaniczne niepodlegające gwarancji .

    Opinie napisał(a) z1b1 dnia

  2. Bardzo złej jakości azjatycka tandeta. niestabilna i trzeszcząca obudowa która nie chroni właściwie elementów wewnętrznych dyskwalifikuje całkowicie to coś mieniące się czytnikiem. Posługiwanie się rysikiem czy mini joystickiem to obecnie anachronizm. Skomplikowany sposób posługiwania się tym czymś nie przyczynie się do poprawy jego oceny A obsługa polskich znaków nie jest żadną zaletą jak piszą użytkownicy tylko jest normą, jej brak dyskwalifikuje urządzenie jako absolutnie nieprzydatne. Natomiast serwis działa też po azjatycku. stosując mailowy system diagnozowania co jest zwyczajną żenującą spychotechniką której do profesjonalizmu jak z Bangkoku do Moskwy, tak że radziłbym daleko idącą ostrożność przy zakupie takiego badziewia , tym bardziej że za połowę tej ceny możemy mieć doskonałego Kindla, chyba że ktoś idzie na wielkość nie na jakość.

    Opinie napisał(a) Marek dnia

  3. dobre świeći nocą bardzo poręczny i szybki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Opinie napisał(a) woju dnia

Brak opinii

SONY EBOOK PRS-T2/RC (PRST2RC.CE7)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki