Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Pocketbook 611 Biały czy Pocketbook 614W Basic 3 Czarny (PB614W2EWW)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Pocketbook 611 Biały
Pocketbook 614W Basic 3 Czarny (PB614W2EWW)
Remis

Cechy

Pocketbook
Pocketbook 611 Biały
czy
Pocketbook
Pocketbook 614W Basic 3 Czarny (PB614W2EWW)

Opinie

100% poleca ten produkt

Pocketbook 611 Biały
 1. Kupowany parę lat temu, w oczywistym celu dlatego szukałam prostego ebook readera bez tych wszystkich bajerów. To był dobry wybór chociaż nie powiem, internet w tym modelu to jak strzał kulą w płot, nigdy dobrze nie chodził. W gry nie gram, więc o tym się wypowiem. Jednak mnogość formatów, naprawdę długo trzymająca bateria, solidne wykonanie - spadł nie raz i trzyma sie dobrze - odpowiedni rozmiar i ekran przystosowany do czytania to same plusy. Mogę się przyczepić do tego, że ciężko znaleźć dobry pokrowiec w przystępnej cenie i sama cena tabletu.

  Opinie napisał(a) jajozo dnia

100% poleca ten produkt

Pocketbook 614W Basic 3 Czarny (PB614W2EWW)
 1. to mój 3 czytnik. szybko się włącza i jest reaktywny. dobry kontrast do czytania. fajnie leży w dłoni. łatwa obsługa.

  Opinie napisał(a) justyna dnia

 2. coraz bardziej lubię ten czytnik. ważne że ma podświetlenie.

  Opinie napisał(a) Teresa dnia

 3. Dobry dla niewymagającego użytkownika. Jedyne do czego można sie przyczepić to długi czas ładowania książki po uruchomieniu. Trzeba mieć anielską cierpliwość. Poza tym wszystko w porządku. Miałem również poprzednią wersję (basic 2) i jedyne na co narzekałem to awaryjność - popsuł się raz w okresie gwarancyjnym i potem drugi raz tuż po gwarancji.

  Opinie napisał(a) artur dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki