Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Pocketbook 611 Biały czy Pocketbook 614W Basic 3 Czarny (PB614W2EWW)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Pocketbook 611 Biały
Pocketbook 614W Basic 3 Czarny (PB614W2EWW)
Remis

Cechy

Pocketbook
Pocketbook 611 Biały
czy
Pocketbook
Pocketbook 614W Basic 3 Czarny (PB614W2EWW)

Opinie

100% poleca ten produkt

Pocketbook 611 Biały
  1. Kupowany parę lat temu, w oczywistym celu dlatego szukałam prostego ebook readera bez tych wszystkich bajerów. To był dobry wybór chociaż nie powiem, internet w tym modelu to jak strzał kulą w płot, nigdy dobrze nie chodził. W gry nie gram, więc o tym się wypowiem. Jednak mnogość formatów, naprawdę długo trzymająca bateria, solidne wykonanie - spadł nie raz i trzyma sie dobrze - odpowiedni rozmiar i ekran przystosowany do czytania to same plusy. Mogę się przyczepić do tego, że ciężko znaleźć dobry pokrowiec w przystępnej cenie i sama cena tabletu.

    Opinie napisał(a) jajozo dnia

100% poleca ten produkt

Pocketbook 614W Basic 3 Czarny (PB614W2EWW)
  1. Dobry dla niewymagającego użytkownika. Jedyne do czego można sie przyczepić to długi czas ładowania książki po uruchomieniu. Trzeba mieć anielską cierpliwość. Poza tym wszystko w porządku. Miałem również poprzednią wersję (basic 2) i jedyne na co narzekałem to awaryjność - popsuł się raz w okresie gwarancyjnym i potem drugi raz tuż po gwarancji.

    Opinie napisał(a) artur dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki