Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

PocketBook 840 InkPad 2 8" 4GB microSD szary (PB8402MWW) czy Pocketbook Aqua

Wynik

Zwycięzca:
Pocketbook Aqua

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

PocketBook 840 InkPad 2 8" 4GB microSD szary (PB8402MWW)

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Pocketbook Aqua
Pocketbook Aqua

Cechy

PocketBook
PocketBook 840 InkPad 2 8" 4GB microSD szary (PB8402MWW)
czy
Pocketbook
Pocketbook Aqua
TECHNICZNE
Pojemność
4GB
Pojemność
4GB

Przewagi

3 powody dla Pocketbook Aqua

Pocketbook Aqua
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci Nie obsługuje kart pamięci czy Obsługuje karty pamięci Pocketbook Aqua
TECHNICZNE
Rozdzielczość 800 x 600 czy 1600 x 1200 Czytnik Pocketbook Aqua ma lepszą rozdzielczość ekranu niż PocketBook 840 InkPad 2 8" 4GB microSD szary (PB8402MWW).
Rozmiar ekranu 6 cali czy 8 cali Czytnik Pocketbook Aqua ma ekran większy o 2 cali w porównaniu z PocketBook 840 InkPad 2 8" 4GB microSD szary (PB8402MWW).

Opinie

100% poleca ten produkt

PocketBook 840 InkPad 2 8" 4GB microSD szary (PB8402MWW)
 1. To moj drugi czytnik pocketbook-a (pierwszym byl pro 911) - na obu sie zawiodlem. InkPad w pierwszym tygodniu 'zacial sie' (freeze) po przejciu w stan uspienia. bardzo ciezko bylo go zresetowac, meczylem sie jakas godzine (ma tylko 3 przyciski i zadnego hard resetu) - podlaczalem do zasilania, wciskalem kombinacje z klawiszem zasilania, wyjmowalem sd i jakos sie odfreezowal (nie rozpoznalem zadnego wzoru w kombinacjach). Posiadam go jakies 2 miesiace i taka przypadlosc zdaza mu sie co kilka uspien. Pomoc techniczna radzila zresetowac pamiec wewnetrzna (o dziwo podobnie dzialo sie z 911 i radzili to samo (911 zdechl na dobre ale po jakis 3 latach)). Niestety wczoraj czytnik zfreezowal sie na dobre i nie jestem go w stanie odwiesic. Napisalem na pomoc - ciekawe co poradza. Z plusow - dobre podswietlenie, duzy ekran o dobrej rozdzielczosci minus - nie dziala :)

  Opinie napisał(a) wkurzony dnia

 2. Na razie rozpocząłem używanie, bardzo mi się podoba duży rozmiar ekranu, przydatne do czytania PDF-ów z rysunkami.

  Opinie napisał(a) Rash dnia

 3. To chyba mój 5 czytnik, najlepszy! Jestem zachwycona: 8' pozwala czytać nuty i mapy w książkach a jednocześnie czytnik jest mały i lekki. Włącza się błyskawicznie, ekran reaguje bez zarzutu, słowniki są b. dobre. Świetny system operacyjny, możliwość otwierania książki z poziomu folderu (wiele czytników ma tylko listę książek i nie widzi folderów), czyta mnóstwo formatów, nie wiesza się, różne tryby pozwalają na powiększenie druku (rozpływ tekstu ustawia tekst na nowo) lub czytanie całymi stronami, jeśli chce się widzieć nuty czy obrazki. Łatwy dostęp do wszystkiego, np zmiana języka w czytaj na głos z poziomu książki (w onyxach trzeba wejść głęboko w ustawienia). Cudowny sprzęt!

  Opinie napisał(a) Basia dnia

100% poleca ten produkt

Pocketbook Aqua
 1. Uważam, że jest to bardzo dobry czytnik. W chwili, gdy piszę tę informację posiadam go od pół roku. Przeczytałem na nim co najmniej kilka książek i czasopism. Strony przechodzą płynnie, doskonale są odświeżane (ja mam ustawione pełne odświeżanie co trzecią stronę). Książki na czytnik instaluję wysyłając je mailem na własne konto ustalone w domenie pbsync.com. Zanim zacząłem korzystać z tego urządzenia uważałem za herezję czytanie książek zapisanych na czymś innym niż papier. Teraz nie wyobrażam sobie podróży jakimikolwiek środkami komunikacji publicznej, jak również wieczorów z dobrą lektura bez tego czytnika.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Korzystam. Jestem zadowolony, nie boję się go używać w żadnych okolicznościach przyrody. Przydatny też w pracy do korzystania z grubych instrukcji obsługi na wyjazdach w terenie.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Jeśli ktoś lubi czytać w różnych warunkach, to jest dobry wybór.

  Opinie napisał(a) Małgorzata dnia

  Zalety
  czas pracy na baterii
  funkcjonalność
  jakość ekranu
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki