Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

PocketBook Inkpad X metallic gray (PB1040JWW) czy PocketBook Touch Lux 5 Czarny (PB628-P-WW)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
PocketBook Inkpad X metallic gray (PB1040JWW)
PocketBook Touch Lux 5 Czarny (PB628-P-WW)
Remis

Cechy

PocketBook
PocketBook Inkpad X metallic gray (PB1040JWW)
czy
PocketBook
PocketBook Touch Lux 5 Czarny (PB628-P-WW)
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Szare
Kolor
Czarne

Opinie

100% poleca ten produkt

PocketBook Inkpad X metallic gray (PB1040JWW)
 1. Super wyjątkowy niepowtarzalny po przesiadce z inkbooka jak z malucha do Mercedesa 🙂

  Opinie napisał(a) f...0 dnia

  Zalety
  czas pracy na baterii
  funkcjonalność
  jakość ekranu
  pdf
 2. ok

  Opinie napisał(a) m...y dnia

 3. Bardzo dobrze wykonany. Pozwala czytać pliki PDF i DJVU. Duży ekran wraz z włączeniem automatycznego pomijania marginesów działa rewelacyjne. Przy normalnym czytaniu czas przejścia do następnej strony jest akceptowany, jeżeli jednak chciałbym szybko przekartkować dużą książkę to owszem klawisz "->" oraz "<-" zaczyna przeskakiwać co 10 stron ale to odświeżanie może być męczące. Wówczas lepsze wydają mi się zakładki w książce i posługiwanie się spisem treści wraz z przechodzenie do numeru strony. Radzi sobie z dużymi plikami i plikami zawierającymi dużą liczbą stron. Bardzo przyjazna aplikacja "Książki". Napiszę to co brakowało mi w przeczytanych opisach i opiniach: 1) Niektóre osoby w recenzjach uważają, że przewody są wykonane z kiepskiego plastiku - według mnie plastik jest dobry. 2) Czytnik nie posiada własnego głośnika. Jednak to nie jest problemem doskonale współpracuje z bezprzewodowym głośniczkiem xiaomi. Można też podłączyć głośnik za pomocą dostarczonej przejściówki USB-żeńska wtyczka mini-jack. Według zapewnień producenta można podłączyć się do słuchawek bezprzewodowych lub do systemu głośnomówiącego w samochodzie. 3) Wbudowana przeglądarka internetowa z możliwością wyłączania javascriptu i wyłączania wyświetlania zdjęć. Działa trochę wolno ale nie narzekam. Z jej poziomu można też wczytywać książki do czytnika. 4) Książki można wgrywać podłączonym przewodem (USB), przesłane na e-mail w domenie pocketbook, chmurze DropBox, ściągnięte z internetu. 5) Wielojęzyczne czytanie tekstu. Czytania w języku polskim - OK. 6) Możliwość odtwarzania audiobuków. 7) Wbudowane aplikacje Sudoku, szachy 1 osoba lub dla 2 osób. Pasjans, wyświetlanie zdjęć, słownik polsko-angielski i angielskie, kalkulator naukowy i programisty itp. 8) Pojemność akumulatora - trudno mi oszacować na ile wystarcza. Z prawie ciągłym włączeniem: WIFI, Bluetooth i podświetlenia po dwóch dniach mam 50% rozładowania baterii. 9) Na wewnętrznym dysku można utworzyć własną strukturę katalogów (sprawdzałem tylko jeden poziom). System sam rozpoznaje nowe pliki :) 10) Jest możliwość podłączenia do Legimi i Empik Go. 11) Według mnie najładniej wygląda tekst w świetle dziennym bez podświetlenia. Podobno można zmieniać kolor podświetlenia - nie sprawdzałem. 12) Ładnie wyświetla komiksy PDF, CBR i CBZ. Dałem 4.5 tylko ze względu na szybkość pracy. Dla mnie jest w zasadzie wystarczająca.

  Opinie napisał(a) m...z dnia

  Zalety
  bluetooth
  czas pracy na baterii
  djvu
  duży dysk/ram
  jakość ekranu
  pdf
  wifi

100% poleca ten produkt

PocketBook Touch Lux 5 Czarny (PB628-P-WW)
 1. Wykonany bardzo dobrze. Świetnie się na nim czyta. Polecam oryginalne etui - warto. Może nie ma zbyt wielu funkcji dodatkowych, rozbudowanego zestawu aplikacji, ale od czytnika oczekuję komfortu w czytaniu książek. A w tym sprawdza się znakomicie,

  Opinie napisał(a) m...k dnia

 2. Najlepszy w swojej klasie.

  Opinie napisał(a) s...k dnia

 3. szybki i sprawny

  Opinie napisał(a) Ola dnia

  Zalety
  czas pracy na baterii
  funkcjonalność
  jakość ekranu
  lekki
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki