Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

POCKETBOOK TOUCH LUX 5 CZARNY (PB628-P-WW)

POCKETBOOK TOUCH LUX 5 CZARNY (PB628-P-WW)

od 495,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

E-BOOK POCKETBOOK 628 TOUCH LUX 5

PocketBook Touch Lux 5 to już piąta odsłona jednego z najpopularniejszych czytników tej znanej i lubianej marki. Jest jeszcze wydajniejszy od swoich poprzedników, dzięki dwukrotnie mocniejszemu procesorowi. Czytnik stworzono także z myślą o osobach, które uwielbiają wieczorną lekturę. Jako pierwszy w tej serii posiada podświetlenie SMARTlight.

Niezawodny dla oczu

Urządzenie jest wyposażone w w ekran E-Ink Carta, o rozdzielczości 1024x758 i 212 dpi. Sprawia on, że można czytać niemal bez końca! Ponadto PocketBook Touch Lux 5 posiada 6-calowy ekran, mieszczący się do każdego plecaka lub torebki. Daje to możliwość zabrania urzadzenia w długą podróż lub na krótkie wyjście do miasta, ciesząc się możliwością czytania wszędzie.

Dodatkowo Touch Lux 5 jako pierwszy z serii z serii Touch Lux został wyposażony w podświetlenie SMARTlight. Umożliwia to regulowanie nie tylko intensywności podświetlenia, ale również jego barwy. Dlatego też doskonale sprawdzi się u osób, które uwielbiają czytać wieczorami.

Funkcjonalność

PocketBook Touch Lux 5 długo wytrzymuje na jednym naładowaniu baterii 1500 mAh, posiada też rozbudowane słowniki, WiFi oraz sprawdzone aplikacje, urozmaicające podróż. Sprawia to, że urządzenie jest idealne na mniejsze i większe wyjazdy.

Jeszcze większy komfort użytkowania sprawia niezwykle czuły ekran. Wystarczy delikatny dotyk palca, aby zmienić stronę lub wybrać interesującą nas funkcję. Jeśli jesteś dodatkowo osobą która lubi wielozadaniowość Touch Lux 5 Ink Black umożliwia przemieszczanie się między książkami i aplikacjami bez ich zamykania.Pozwoli to zaoszczędzić Twój czas !

Ulubione e-booki zawsze pod ręką

Z czytnikiem PocketBook Touch Lux 5 Ink Black będziesz mieć miejsce na wszystkie Twoje ulubione ebooki. Zawdzięczamy to pamięci, ktora wynosi 8 GB z możliwością rozszerzenia o kolejne 32 GB za pomocą karty SD. Ponadto dzięki pamięci RAM wynoszącej 512 MB oraz dwurdzeniowemu procesorowi 2x1GHz PocketBook Touch Lux 5 ma jeszcze lepszy czas reakcji od poprzednich modeli. Pozwala to na wygodne i płynne zmienianie stron, w swoich ulubionych ebookach mobi i epub.

Postaw na wygodę z PocketBook

Aplikacja Send-To-PocketBook umożliwia proste przesyłanie ebooków na czytnik za pomocą wiadomości e-mail. Przesłane na skrzynkę e-książki, dzięki przeglądarce i Wi-Fi zostaną automatycznie pobrane do folderu Send-to-PocketBook na Twoim urządzeniu.

Dropbox pozwala na robienie tego poprzez chmurę, wystarczy przerzucić plik do odpowiedniego folderu, bez logowania się na maila. Co więcej, ta usługa umożliwia również przesyłanie książek z czytnika na dowolne urządzenie.

Ponadto czytnik obsługuje uwielbianą przez e-czytelników aplikację Legimi, która umożliwia wygodny i bezprzewodowy dostęp do tysięcy e-książek.

 • Ekran 6" E Ink Carta
 • Inteligentne podświetlenie SMARTlight
 • Regulowana barwa podświetlenia
 • Dotykowy interfejs
 • Rozdzielczość 1024 x 758 px, 212 ppi
 • Czuły ekran
 • Procesor Dual Core (2x1GHz)
 • Wewnetrzna pamięć flash 8 GB (około 7 GB dostępne dla użytkownika)

Przeciwnicy

PocketBook Touch Lux 5 Czarny (PB628-P-WW)

PocketBook Touch Lux 5 Czarny (PB628-P-WW)

Rekomendacje

Opinie

 1. Wykonany bardzo dobrze. Świetnie się na nim czyta. Polecam oryginalne etui - warto. Może nie ma zbyt wielu funkcji dodatkowych, rozbudowanego zestawu aplikacji, ale od czytnika oczekuję komfortu w czytaniu książek. A w tym sprawdza się znakomicie,

  Opinie napisał(a) m...k dnia

 2. Najlepszy w swojej klasie.

  Opinie napisał(a) s...k dnia

 3. szybki i sprawny

  Opinie napisał(a) Ola dnia

  Zalety
  czas pracy na baterii
  funkcjonalność
  jakość ekranu
  lekki

comments powered by Disqus