Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

PRESTIGIO MultiReader 3664 czy Prestigio MultiReader 5664 (PER5664BC)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
PRESTIGIO MultiReader 3664
Prestigio MultiReader 5664 (PER5664BC)
Remis

Cechy

PRESTIGIO
PRESTIGIO MultiReader 3664
czy
Prestigio
Prestigio MultiReader 5664 (PER5664BC)

Opinie

0% poleca ten produkt

PRESTIGIO MultiReader 3664
 1. Szukałem w miarę taniego zamiennika książek. Chciałem czegoś niewymagającego większego pojęcia o obsłudze takich sprzętów, ale przy tym komfortowego w czytaniu. Z masy różnych czytników znalazłem ten produkt. W tym momencie jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Bateria trzyma niesamowicie długo, a poza tym ebook jest mały i cienki, przez co mogę go mieć dosłownie w każdym miejscu w ciągu dnia (koniec z "cegłami" w torbie!). Przed kupieniem takiego urządzenia bałem się, że książki, które wgram, będą się resetowały przy każdym wyłączeniu, a przerzucanie stron będzie trwało długo. Na szczęście mój egzemplarz praktycznie w ogóle się nie tnie, wszystko chodzi płynnie. Bardzo fajne urządzonko!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  długo trzymająca bateria
  mały rozmiar - cienki
  oprogramowanie
 2. Czytnik kupiłam w promocji za 160 zł, ogólna opinia OK, ale nie podoba mi się to, że w książkach formatu PDF powraca do pierwszej strony po ponownym otwarciu książki (z Epub nie ma tego problemu). Raz oddany na gwarancję i naprawiony a dostawa i przesyłka do serwisu całkowicie za darmo :) ekran czytelny, oczy się nie męczą. Drugą rzeczą, jaką mogę uznać za wadę jest bateria. Pisali, że wytrzymuje miesiąc intensywnego użytkowania, a mi padał po zwykle 3-4 dniach, kiedy użytkowałam go po ok. 8 h, chociaż w wakacje wytrzymywał dłużej (może to zależy od tego, że przez jakiś czas nie był używany w ogóle). Ogólnie polecam jak na początek, bo później lepiej kupić droższy i lepszy.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  czytelny ekran e-ink
  mały rozmiar - cienki
  niska cena
 3. Bateria jest wydajna - mam czytnik od miesiąca i jeszcze go nie ładowałam (czytam niemal codziennie w drodze do pracy i z pracy). Zgodzę się z opinią poniżej odnośnie funkcjonalności urządzenia - potrafi wyprowadzić użytkownika z równowagi. Czytnik zapamiętuje ostatnią stronę PDF'a, jednak kiedy przechodzimy do kolejnej strony książki urządzenie nie wiedzieć czemu przywołuje pierwszą stronę dokumentu. Otwierając ostatni odczyt należy więc każdorazowo wprowadzać numer strony, którą chcemy przywołać. Niestety jest to problematyczne, ponieważ wymaga kilkakrotnego wciśnięcia wąskiego przycisku, a urządzenie nie od razu załapuje nasze zabiegi.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  lekki
  mały
  wydajna bateria
  Wady
  funkcjonalność

Brak opinii

Prestigio MultiReader 5664 (PER5664BC)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki