Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Prestigio Nobile PER3562B czy PRESTIGIO PER5574BC

Wynik

Zwycięzca:
Prestigio Nobile PER3562B

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Prestigio Nobile PER3562B

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

PRESTIGIO PER5574BC
Prestigio Nobile PER3562B

Cechy

Prestigio
Prestigio Nobile PER3562B
czy
PRESTIGIO
PRESTIGIO PER5574BC
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci

Przewagi

3 powody dla Prestigio Nobile PER3562B

Prestigio Nobile PER3562B
TECHNICZNE
Pojemność 2GB czy 4GB Czytnik Prestigio Nobile PER3562B ma pojemność większą o 2 GB w porównaniu z PRESTIGIO PER5574BC.
Rozdzielczość 800 x 600 czy 800 x 480 Czytnik Prestigio Nobile PER3562B ma lepszą rozdzielczość ekranu niż PRESTIGIO PER5574BC.
Rozmiar ekranu 6 cali czy 7 cali Czytnik Prestigio Nobile PER3562B ma ekran większy o 1 cali w porównaniu z PRESTIGIO PER5574BC.

Opinie

100% poleca ten produkt

Prestigio Nobile PER3562B
 1. Straszny bubel. Już dwa razy był w serwisie! Nie polecam nikomu bubli produkowanych przez, aktrat nazwa to dobry żart, firmę Prestigio.

  Opinie napisał(a) MRF dnia

 2. Po roku musiałam oddać e-booka. Po prawidłowym używaniu SAM się popsuł . Po skasowaniu pliku (dowolnej wartości ) wykasowywał wszystkie e-książki nawet te w wyposażeniu. Po wpisaniu np.tytułu w opcje wyszukaj wracał do poprzedniego menu .

  Opinie napisał(a) Sky dnia

 3. Jest to moj pierwszy czytni wiec nie mam porownania do innych, ale jak na razie wad nie widze. Dobry wyswietlacz, mozna ustawic co ile stron ma byc odswiezany. Manu proste w obsludze. Brak wifi to zaden minus - i tak uzywam komputera do sciagania ksiazek. Bardzo dobra funkcja - wystarczy jeden klawisz by w trakcie czytania powiekszyc lub zmniejszyc rozmiar czcionki - nie trzeba grzebac po dodatkowym menu. No i mozliwosc sluchania muzyki w trakcie czytania - dla mnie bomba.

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  wyswietlacz etui menu mozliwosc sluchania muzyki bateria
  Wady
  na razie brak

100% poleca ten produkt

PRESTIGIO PER5574BC
 1. Używam tego sprzętu od kilku miesięcy. Mogę śmiało go polecić

  Opinie napisał(a) Daga dnia

 2. Niestety ten czytnik, nie jest prawdziwym czytnikiem e-book tylko tabletem, który udaje czytnik. Oprogramowanie jest toporne i bardzo wolno chodzi. Po za czytaniem nic więcej praktycznie nie da się na nim robić. Wzrok się szybko męczy patrząc na ekran słabej jakości, piksele strasznie biją po oczach. Jeżeli ktoś szuka e-booka to odradzam, radzę poszukać czegoś z wyświetlaczem e-papier.

  Opinie napisał(a) GRB dnia

 3. Decyzję o tym zakupie uważam za bardzo słuszną. Produkt w 100 procentach zgadza się z opisem, bezawaryjny. Oczywiście nie jest to flagowiec jednak za tą cenę absolutnie polecam !

  Opinie napisał(a) xadamx dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki