Czytnik e-book to nie tylko nowy sposób czytania. Współczesne czytniki pozwalają zabrać ze sobą pół biblioteki, być na bieżąco z nowościami, pobierać książki w dowolnej chwili. Dają też możliwość słuchania muzyk czy audiobooków .
Zobacz, które pasują do Ciebie!

Vedia eReader K7M czy VEDIA K10

Wynik

Zwycięzca:
VEDIA K10

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Vedia eReader K7M

Ocena ogólna

Za: 2 powody

VEDIA K10
VEDIA K10

Cechy

Vedia
Vedia eReader K7M
czy
VEDIA
VEDIA K10
ZŁĄCZA
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługa karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
TECHNICZNE
Pojemność
4GB
Pojemność
4GB

Przewagi

2 powody dla VEDIA K10

VEDIA K10
TECHNICZNE
Rozdzielczość 800 x 600 czy 800 x 480 Czytnik VEDIA K10 ma lepszą rozdzielczość ekranu niż Vedia eReader K7M.
Rozmiar ekranu 6 cali czy 7 cali Czytnik VEDIA K10 ma ekran większy o 1 cali w porównaniu z Vedia eReader K7M.

Opinie

100% poleca ten produkt

Vedia eReader K7M
 1. Czytnik bardzo fajny z jego funkcjami i możliwościami. Podstawowa wada urządzenia: wiesza się przy aktualizacji biblioteki i nie sposób samodzielnie go uruchomić. Wymagana wysyłka do serwisu. Tylko z tego powodu NIE POLECAM

  Opinie napisał(a) Furutaka dnia

 2. Używam tego czytnika już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Nie miałam dużych wymagań, chciałam urządzenie łatwe w obsłudze, umożliwiające odtwarzanie wielu formatów plików z długim czasem żywotności baterii - ten czytnik wszystkie spełnił. Dodatkowo odtwarza muzykę i filmy w dobrej jakości obrazu. Czytnik nie męczy wzroku nawet po wielu godzinach czytania. Polecam.

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Nie sądziłem, że będzie tak świetny :). Szybko działa, zapamiętuje wiele na raz czytanych książek. Sam się wyłącza gdy usnę. Dosyć szybka ładuje się akumulatorek. Obsługa dodatkowych funkcji oprócz e-book'ów. Co więcej trzeba? Może powinien być rozprowadzany wraz z etui, bo tego mu brakuje.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  wysoka jakość wykonania
  cena
  stosunek jakości do ceny
  spełnia oczekiwania
  wygląd

100% poleca ten produkt

VEDIA K10
 1. Zawiesił się po tygodniu użytkowania. Przyciski bardzo nieprecyzyjne, działają jak chcą. Po 5 miesiącach włącznik zapadł się do wnętrza obudowy, mimo ochronnego etui.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Sprzęt bardzo tani. Jednak co tanie to drogie. Jakość wykonania pod psem. Przyciski krzywe źle i nieprecyzyjnie pracują. Generalnie radzę dołożyć trochę kasy i kupić coś lepiej wykonanego.

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Wygodny i bardzo sprawnie działający (z wyjątkiem obrotu tekstu) czytnik. Najważniejsza zaleta to wyświetlacz działający na zasadzie e-ink dzięki czemu nie męczą się oczy przy czytaniu. Za taką cenę naprawdę wart polecenia.

  Opinie napisał(a) Krogulec dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki